Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Kozienicka / Lesiowska
kierunek:
Janiszew
4
57
A
5
47
A
6
21
41
A
7
07
A
19
A
29
45
A
8
23
A
41
A
9
13
34
B
55
A
10
47
A
11
23
12
17
A
54
13
38
A
14
04
A
30
A
50
15
10
A
30
A
50
16
10
A
30
A
50
A
17
19
49
A
18
14
A
59
A
19
39
20
22
A
21
00
22
15
A
23
37
B
A - Kurs do: Mokra / Wernera
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Struga / Zbrowskiego)