Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
4
Cymerysa-Kwiatkowskiego / Placowa
kierunek:
Firlej / Cmentarz
5
21
6
51
7
31
8
12
52
9
32
10
12
52
11
32
12
12
52
13
32
14
12
52
15
32
16
12
52
17
32
18
12
52
19
32
20
12
52
21
31
22
11