Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Malczewskiej / Langiewicza
kierunek:
Godów
6
06
7
8
05
9
05
10
12
11
13
12
09
13
09
14
09
15
09
16
09
17
09
18
09
19
09
20
09
21
09
50
22
44
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Okulickiego/Rondo)