Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Rybnik Dworzec Autobusowy
kierunek:
Radlin Ujejskiego
4
54
5
59
6
7
49
8
54
9
10
34
11
12
24
13
09
14
14
C
59
15
16
39
17
39
18
19
44
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie