Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
28
R-K Paruszowiec - Piaski Huta Silesia
kierunek:
Rydułtowy Rynek
6
17
BM
7
8
9
10
11
12
13
14
12
15
16
17
18
19
20
21
22
15
BM
B - Kurs do przystanku R-K Maroko Nowiny Zebrzydowicka
M - kursuje do przystanku Maroko Nowiny