Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
R-K Niedobczyce Paryż
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
18
6
34
7
24
CB
8
59
9
10
09
11
59
12
13
34
14
39
15
16
34
17
18
19
20
21
22
28
AD
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka