| |||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||
B - kurs do dworca autobusowego H - Kurs do przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy I - Kurs do przystanku Lyski Rondo L - kurs do przystanku Lyski Rondo M - Kurs do przystanku R-K Ligota - Ligocka Kuźnia Żorska Z - kurs do przystanku Ligota Żorska N - Kurs do przystanku Sumina PKP |