Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Rydułtowy Piekarnia
kierunek:
Pszów Da
4
13
A
5
31
6
31
7
31
8
9
01
10
41
11
12
36
13
49
14
46
15
56
16
51
17
18
31
A - Kurs do przystanku Rydułtowy Rynek