Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
R-K Smolna Franciszkanie
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
39
AD
6
45
7
32
8
9
07
S
37
S
10
12
11
52
12
13
47
14
32
15
42
16
42
17
55
AD
18
19
20
21
04
CB
22
34
AD
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka