Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Rybnik Smolna Reymonta
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy A
6
29
7
19
8
29
9
10
04
11
39
12
13
34
14
44
15
44
16
59
17
44
18
19
39