Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Rybnik Smolna Reymonta
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy A
6
29
7
8
29
9
10
09
11
34
12
13
24
14
15
44
16
17
44
18
19
39