Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
R-K Smolna Franciszkanie
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
24
6
40
7
30
CB
8
9
05
10
15
11
12
05
13
40
14
45
15
16
40
17
18
19
20
21
22
34
AD
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka