Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
19
Książenice Brzozy
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
44
6
09
7
06
e
26
8
16
9
26
10
46
11
12
06
13
46
14
16
e
15
36
56
16
46
17
18
54
19
20
53
PB
P - kurs do przystanku Plac Wolności
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Piasta