Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
2
R-K Niedobczyce Karolinka
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
6
19
7
09
8
09
9
10
59
11
12
13
14
14
39
15
49
16
59
D
17
18
29
BE
D - Kurs do przystanku R-K Niedobczyce Paryż
B - kurs do przystanku Bazylika
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kościuszki