Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
30
R-K Meksyk Budowlanka
kierunek:
R-K Północ Kąpielisko Ruda
6
36
7
16
8
16
9
26
10
11
11
PC
12
13
16
PC
14
21
15
31
16
41
PC
17
46
PC
18
19
16
P - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Chrobrego