Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Rydułtowy Mickiewicza
kierunek:
Pszów Da
4
19
AB
5
37
6
37
7
37
8
9
07
10
47
11
12
42
13
57
14
52
15
16
02
57
17
18
37
A - kurs do przystanku Rydułtowy Rynek
B - Kurs do przystanku Rydułtowy Ofiar Terroru