Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
19
Leszczyny Ligonia
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
51
6
16
7
13
e
33
8
23
9
33
10
53
11
12
13
13
53
14
23
e
15
43
16
03
53
17
18
19
01
20
21
00
PB
P - kurs do przystanku Plac Wolności
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Piasta