Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
R-K Śródmieście Plac Wolności
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
48
AD
6
54
7
41
8
9
16
S
46
S
10
21
11
12
01
13
56
14
41
15
51
16
51
17
18
04
AD
19
20
21
13
CB
22
43
AD
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka