Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Golejów Siedliska
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
4
47
PdB
5
6
04
44
7
23
S
50
d
8
19
Sd
9
34
d
10
55
d
11
12
04
56
d
13
54
14
50
15
40
16
09
39
17
18
19
20
02
d
50
d
21
53
PdB
22
23
06
B
S - kurs w dni nauki szkolnej
P - kurs do przystanku Plac Wolności
d - kurs przez Grabownię Olszowiec
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności