Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Grabownia I
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
4
48
PdB
5
6
42
PdB
7
8
9
10
11
12
09
d
13
14
15
16
17
18
19
20
33
d
21
55
dA
22
23
08
dBk
P - kurs do przystanku Plac Wolności
d - kurs przez Grabownię Olszowiec
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
A - Kurs do przystanku R-K Śródmieście 3 Maja
k - kurs do przystanku 3 Maja