| ||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||
A - kurs do przystanku Sąd B - kurs do dworca autobusowego J - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Sąd O - Kurs do przystanku R-K Kłokocin Pętla P - kurs przez Kłokocin Poligonowa R - Kurs do przystanku R-K Orzepowice Szpital Woj. S - Kurs do przystanku R-K Maroko Nowiny Zebrzydowicka |