Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Smolna Kotucza
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
6
25
7
05
44
S
8
21
d
50
Sd
9
10
05
d
11
26
d
12
25
13
27
d
14
15
15
11
16
01
30
17
00
18
19
20
32
d
21
20
d
S - kurs w dni nauki szkolnej
d - kurs przez Grabownię Olszowiec