Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Rybnik Śródmieście Reymonta Zus
kierunek:
Pszów Da
4
00
A
5
18
6
18
7
18
8
48
9
10
28
11
12
23
13
38
14
33
15
43
16
38
17
18
18
A - Kurs do przystanku Rydułtowy Rynek