Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
41
R-K Śródmieście Plac Wolności
kierunek:
R-K Chwałowice Pętla
7
04
S
8
00
S
9
10
30
11
12
20
13
30
14
30
15
30
e
16
17
10
18
39
19
59
AP
S - kurs w dni nauki szkolnej
e - nie kursuje w okresie wakacji letnich
A - Kurs do przystanku R-K Północ Gliwicka Szpital
P - kurs do przystanku Pl. Wolności