Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
2
Obszary Wiadukt
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
6
03
53
7
53
8
9
10
43
11
12
58
13
14
23
15
33
16
43
D
17
18
13
BE
D - Kurs do przystanku R-K Niedobczyce Paryż
B - kurs do przystanku Bazylika
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kościuszki