Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Północ Kąpielisko Ruda
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
4
29
PdB
5
46
6
26
7
05
S
31
Cd
8
01
Sd
9
16
d
10
36
Cd
11
46
12
37
Cd
13
36
14
31
C
15
21
C
51
16
21
17
18
19
44
d
20
34
d
21
38
PdB
22
51
PB
S - kurs w dni nauki szkolnej
P - kurs do przystanku Plac Wolności
C - kurs przez Golejów Rondo
d - kurs przez Grabownię Olszowiec
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności