Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
R-K Niedobczyce Kop. Rymer
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
11
6
27
7
17
CB
8
52
9
10
02
11
52
12
13
27
14
32
15
16
27
17
18
19
20
21
22
21
AD
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka