Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Rybnik Dworzec Autobusowy
kierunek:
R-K Niewiadom Kop. Ignacy
6
31
I
7
16
F
8
31
I
9
31
SIG
10
16
F
11
31
SIG
12
16
F
13
31
I
14
31
F
15
31
I
16
31
IF
17
31
F
18
31
I
19
31
I
20
31
I
S - kurs w dni nauki szkolnej
I - kurs do przystanku Niewiadom Narutowi
F - Kurs do przystanku Radlin Ujejskiego
G - Kurs do przystanku R-K Niewiadom Narutowicza