Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Rydułtowy Kowalski
kierunek:
Pszów Da
4
15
AB
5
33
6
33
7
33
8
9
03
10
43
11
12
38
13
53
14
48
15
58
16
53
17
18
33
A - kurs do przystanku Rydułtowy Rynek
B - Kurs do przystanku Rydułtowy Ofiar Terroru