Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Rydułtowy Mickiewicza
kierunek:
Pszów Da
4
49
AB
5
36
6
7
36
8
9
16
10
31
11
12
31
13
14
51
15
16
51
17
18
46
A - kurs do przystanku Rydułtowy Rynek
B - Kurs do przystanku Rydułtowy Ofiar Terroru