Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Świerklany Górne
kierunek:
R-K Grabownia Olszowiec
5
14
6
13
51
AB
7
24
AB
8
09
9
15
AB
10
31
11
36
AB
12
13
19
14
19
15
19
16
19
17
19
18
29
19
57
AB
20
21
19
AB
22
19
AB
23
14
CD
A - kurs do przystanku Plac Wolności
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Chrobrego
C - Kurs do przystanku R-K Meksyk Kamyczek
D - kurs do przystanku Kamyczek