Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Jankowice Gwarek
kierunek:
R-K Grabownia Olszowiec
5
18
AB
6
23
AB
7
8
08
9
10
08
58
AB
11
12
23
13
23
AB
14
23
15
23
16
17
23
18
33
19
20
18
AB
21
23
AB
22
23
13
CD
A - kurs do przystanku Plac Wolności
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Chrobrego
C - Kurs do przystanku R-K Meksyk Kamyczek
D - kurs do przystanku Kamyczek