Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Smolna Kotucza
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
6
50
S
7
16
Cd
46
Sd
8
9
01
d
10
21
Cd
11
31
12
22
Cd
13
21
14
16
C
15
06
C
36
16
06
17
18
19
29
d
20
19
d
21
23
PdB
S - kurs w dni nauki szkolnej
P - kurs do przystanku Plac Wolności
C - kurs przez Golejów Rondo
d - kurs przez Grabownię Olszowiec
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności