Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Smolna Kotucza
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
9
01
10
31
11
35
d
12
13
14
06
15
56
16
17
57
18
19
20
21
23
dA
d - kurs przez Grabownię Olszowiec
A - Kurs do przystanku R-K Śródmieście 3 Maja