Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
14
R-K Golejów Kaplica
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
7
37
Cd
8
9
10
42
Cd
11
12
43
Cd
13
14
37
C
15
27
C
C - kurs przez Golejów Rondo
d - kurs przez Grabownię Olszowiec