Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Golejów Siedliska
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
4
37
PdB
5
6
31
PdB
7
8
9
24
10
54
11
58
d
12
13
14
29
15
16
19
17
18
20
19
20
23
d
21
46
dA
22
59
dBk
P - kurs do przystanku Plac Wolności
d - kurs przez Grabownię Olszowiec
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
A - Kurs do przystanku R-K Śródmieście 3 Maja
k - kurs do przystanku 3 Maja