Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Ochojec Kościół
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
4
40
PdB
5
57
6
7
02
d
8
9
27
10
11
02
12
07
13
14
32
15
16
22
17
18
22
19
20
25
d
21
48
dAk
22
23
01
PB
P - kurs do przystanku Plac Wolności
d - kurs przez Grabownię Olszowiec
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
A - Kurs do przystanku R-K Śródmieście 3 Maja
k - kurs do przystanku 3 Maja