Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Ochojec Centrum
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
4
42
PdB
5
59
6
7
04
d
8
9
29
10
11
04
12
09
13
14
34
15
16
24
17
18
24
19
20
27
d
21
50
dAk
22
23
03
PB
P - kurs do przystanku Plac Wolności
d - kurs przez Grabownię Olszowiec
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
A - Kurs do przystanku R-K Śródmieście 3 Maja
k - kurs do przystanku 3 Maja