Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Smolna Reymonta
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
6
53
S
7
19
Cd
49
Sd
8
9
04
d
10
24
Cd
11
34
12
25
Cd
13
24
14
19
C
15
09
C
39
16
09
17
18
19
32
d
20
22
d
21
26
PdB
S - kurs w dni nauki szkolnej
P - kurs do przystanku Plac Wolności
C - kurs przez Golejów Rondo
d - kurs przez Grabownię Olszowiec
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności