Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Ochojec Młynek
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
4
44
PdB
5
6
38
PdB
7
8
9
31
10
11
01
12
05
d
13
14
36
15
16
26
17
18
27
19
20
29
d
21
51
dA
22
23
04
dBk
P - kurs do przystanku Plac Wolności
d - kurs przez Grabownię Olszowiec
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
A - Kurs do przystanku R-K Śródmieście 3 Maja
k - kurs do przystanku 3 Maja