Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Grabownia Poloczka
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
4
54
PdB
5
6
7
57
d
8
26
Sd
9
41
d
10
11
02
d
12
13
03
d
14
15
16
17
18
19
20
09
d
57
d
21
22
00
PdB
23
13
B
S - kurs w dni nauki szkolnej
P - kurs do przystanku Plac Wolności
d - kurs przez Grabownię Olszowiec
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności