Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Golejów Górka
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
4
59
PdB
5
6
07
47
7
26
S
8
03
d
32
Sd
9
47
d
10
11
08
d
12
07
13
09
d
57
14
53
15
43
16
12
42
17
18
19
20
14
d
21
02
d
22
05
PdB
23
18
B
S - kurs w dni nauki szkolnej
P - kurs do przystanku Plac Wolności
d - kurs przez Grabownię Olszowiec
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności