Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Smolna R. Wodzisławskie
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
6
54
S
7
20
Cd
50
Sd
8
9
05
d
10
25
Cd
11
35
12
26
Cd
13
25
14
20
C
15
10
C
40
16
10
17
18
19
33
d
20
23
d
21
27
PdB
S - kurs w dni nauki szkolnej
P - kurs do przystanku Plac Wolności
C - kurs przez Golejów Rondo
d - kurs przez Grabownię Olszowiec
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności