Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
R-K Smolna Reymonta
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
9
51
10
11
21
12
35
d
13
14
56
15
16
46
17
18
47
19
20
58
d
d - kurs przez Grabownię Olszowiec