Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Leszczyny Ligonia
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
4
50
5
6
47
7
47
S
8
47
9
10
07
11
27
12
47
13
17
e
14
47
PB
15
17
e
16
17
e
17
17
e
55
18
19
55
20
21
54
PB
22
54
PB
S - kurs w dni nauki szkolnej
P - kurs do przystanku Plac Wolności
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
e - nie kursuje w okresie ferii letnich