Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Leszczyny Ligonia
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
00
PC
6
05
PC
7
05
8
9
05
PC
10
15
PC
11
25
12
55
13
14
35
PC
15
45
16
55
17
18
55
19
20
54
PC
21
54
PC
22
54
PC
P - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Piasta