Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Leszczyny Broniewskiego
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
4
52
5
6
49
7
49
S
8
49
9
10
09
11
29
12
49
13
19
e
14
49
PB
15
19
e
16
19
e
17
19
e
57
18
19
57
20
21
56
PB
22
56
PB
S - kurs w dni nauki szkolnej
P - kurs do przystanku Plac Wolności
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
e - nie kursuje w okresie ferii letnich