Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Książenice Brzozy
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
4
58
5
6
55
7
55
S
8
55
9
10
15
11
35
12
55
13
25
e
14
55
PB
15
25
e
16
25
e
17
25
e
18
03
19
20
03
21
22
02
PB
23
02
PB
S - kurs w dni nauki szkolnej
P - kurs do przystanku Plac Wolności
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
e - nie kursuje w okresie ferii letnich