Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
R-K Kamień Las
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
19
PC
6
24
PC
7
24
8
9
24
PC
10
34
PC
11
44
12
13
14
14
54
PC
15
16
04
17
14
18
19
14
20
21
13
PC
22
13
PC
23
13
PC
P - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Piasta