Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
R-K Paruszowiec - Piaski Mikołowska
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
23
PC
6
28
PC
7
28
8
9
28
PC
10
38
PC
11
48
12
13
18
14
58
PC
15
16
08
17
18
18
19
18
20
21
16
PC
22
16
PC
23
16
PC
P - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Piasta